Ulaznice.hr

City
  • Belišće
  • Crikvenica
  • Dubrovnik
  • Duga Resa
  • Karlovac
  • Krapina
  • Lič
  • Mrkopalj
  • Osijek
  • Plaški
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Continuous events


17.01.2024., Wednesday


16.04.2024., Tuesday


Majka

Art-kino Croatia   16.04.2024. at 18:00

Available seats: 269
Ticket price: 4 €

Buy tickets

17.04.2024., Wednesday


18.04.2024., Thursday


PRISCILLA

Cinema Kinoteka, Zagreb   18.04.2024. at 20:00

Available seats: 298
Ticket price: 4 €

Buy tickets

19.04.2024., Friday


20.04.2024., Saturday


STRANCI

Cinema Kinoteka, Zagreb   20.04.2024. at 16:00

Available seats: 298
Ticket price: 4 €

Buy tickets

OKAJANJE

Cinema Kinoteka, Zagreb   20.04.2024. at 18:00

Available seats: 300
Ticket price: 4 €

Buy tickets

DELIRIJ U DVOJE

KUC TRAVNO, Scena Travno, Božidara Magovca 17   20.04.2024. at 20:00

Available seats: 253
Ticket price: 8 €

Buy tickets

PRISCILLA

Cinema Kinoteka, Zagreb   20.04.2024. at 20:15

Available seats: 298
Ticket price: 4 €

Buy tickets

21.04.2024., Sunday


RIBICA SREBRICA

KUC TRAVNO, Scena Travno, Božidara Magovca 17   21.04.2024. at 11:00

Available seats: 218
Ticket price: 4 €

Buy tickets

22.04.2024., Monday


23.04.2024., Tuesday


24.04.2024., Wednesday


Majka

Art-kino Croatia   24.04.2024. at 19:00

Available seats: 273
Ticket price: 4 €

Buy tickets

25.04.2024., Thursday


26.04.2024., Friday


Kaskader

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.04.2024. at 21:00

Available seats: 228
Ticket price: 5 €

Buy tickets

MALA ČUDA

Studio EXIT, Gundulićeva 37/1   26.04.2024. at 21:00

Available seats: 38
Ticket price: 10 €

Buy tickets

27.04.2024., Saturday


LETEĆA REVIJA

KUC TRAVNO, Scena Travno, Božidara Magovca 17   27.04.2024. at 17:00

Available seats: 52
Ticket price: 7 €

Buy tickets

Kaskader

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   27.04.2024. at 19:00

Available seats: 228
Ticket price: 5 €

Buy tickets

LETEĆA REVIJA

KUC TRAVNO, Scena Travno, Božidara Magovca 17   27.04.2024. at 20:00

Available seats: 78
Ticket price: 7 €

Buy tickets

28.04.2024., Sunday


Kaskader

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   28.04.2024. at 19:00

Available seats: 228
Ticket price: 5 €

Buy tickets

29.04.2024., Monday


U AGONIJI

KUC TRAVNO, Scena Travno, Božidara Magovca 17   29.04.2024. at 20:00

Available seats: 269
Ticket price: 10 €

Buy tickets

Kaskader

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   29.04.2024. at 20:00

Available seats: 228
Ticket price: 3.50 €

Buy tickets

30.04.2024., Tuesday


02.05.2024., Thursday


03.05.2024., Friday


04.05.2024., Saturday


MONOLIT

Gradsko kazalište mladih   04.05.2024. at 19:00

Available seats: 155
Ticket price: 10 €

Buy tickets