Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Karlovac
  • Koprivnica
  • Korčula
  • Krapina
  • Ludbreg
  • Mrkopalj
  • Osijek
  • Plaški
  • Pula
  • Rijeka
  • Samobor
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Velika Gorica
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Continuous events


09.07.2022., Saturday


16.07.2022., Saturday


23.07.2022., Saturday


20.08.2022., Saturday


Belfast

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   20.08.2022. at 21:10

Available seats: 228
Ticket price: 38 kn

Buy tickets

21.08.2022., Sunday


ZVIJER

Ljetno kino Jadran, Dubrovnik   21.08.2022. at 20:30

Available seats: 295
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

22.08.2022., Monday


Belfast

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   22.08.2022. at 19:00

Available seats: 228
Ticket price: 27 kn

Buy tickets

ZVIJER

Ljetno kino Jadran, Dubrovnik   22.08.2022. at 21:00

Available seats: 300
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

23.08.2022., Tuesday


TRI KATA

Kino Metropolis, MSU   23.08.2022. at 19:30

Available seats: 70
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

LUNANA

Summer cinema Tuškanac   23.08.2022. at 20:30

Available seats: 579
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

24.08.2022., Wednesday


BELFAST

Kino Metropolis, MSU   24.08.2022. at 19:30

Available seats: 68
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

ZBORNICA

Summer cinema Tuškanac   24.08.2022. at 20:30

Available seats: 572
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

LUNANA

Ljetno Kino Slavica, Dubrovnik   24.08.2022. at 21:00

Available seats: 300
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

25.08.2022., Thursday


26.08.2022., Friday


Zvijer

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.08.2022. at 21:00

Available seats: 228
Ticket price: 38 kn

Buy tickets

27.08.2022., Saturday


Zvijer

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   27.08.2022. at 19:00

Available seats: 228
Ticket price: 38 kn

Buy tickets

PRASICA

Summer cinema Tuškanac   27.08.2022. at 20:30

Available seats: 582
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

28.08.2022., Sunday


29.08.2022., Monday


TRIO ELOGIO

Atrij Galerije Klovićevi dvori   29.08.2022. at 20:30

Available seats: 171
Ticket price: 110 kn

Buy tickets

30.08.2022., Tuesday


31.08.2022., Wednesday


01.09.2022., Thursday


02.09.2022., Friday


Dohvati svemir

Muzej iluzija   02.09.2022. at 20:00

Online tickets are sold out.¸

03.09.2022., Saturday


04.09.2022., Sunday


05.09.2022., Monday


06.09.2022., Tuesday


07.09.2022., Wednesday


RECITAL

Rector's Palace atrium   07.09.2022. at 21:00

Available seats: 181
Ticket price: 100/150/200/250/300 kn

Buy tickets

08.09.2022., Thursday


REALISTI

Krovna terasa Centra mladih Ribnjak   08.09.2022. at 20:00

Available seats: 41
Ticket price: 90 kn

Buy tickets

09.09.2022., Friday


10.09.2022., Saturday


11.09.2022., Sunday


13.09.2022., Tuesday


14.09.2022., Wednesday


15.09.2022., Thursday


16.09.2022., Friday


17.09.2022., Saturday


18.09.2022., Sunday


20.09.2022., Tuesday


22.09.2022., Thursday


23.09.2022., Friday


24.09.2022., Saturday


25.09.2022., Sunday


26.09.2022., Monday


27.09.2022., Tuesday


28.09.2022., Wednesday


SERENATA

Rector's Palace atrium   28.09.2022. at 21:00

Available seats: 182
Ticket price: 100/150/200/250/300 kn

Buy tickets

29.09.2022., Thursday


30.09.2022., Friday


01.10.2022., Saturday


02.10.2022., Sunday


04.10.2022., Tuesday


05.10.2022., Wednesday


06.10.2022., Thursday


07.10.2022., Friday


08.10.2022., Saturday


Recital

Rector's Palace atrium   08.10.2022. at 21:00

Available seats: 184
Ticket price: 100/150/200/250 kn

Buy tickets

10.10.2022., Monday


11.10.2022., Tuesday


14.10.2022., Friday


15.10.2022., Saturday


18.10.2022., Tuesday


19.10.2022., Wednesday


20.10.2022., Thursday


21.10.2022., Friday


22.10.2022., Saturday


23.10.2022., Sunday


25.10.2022., Tuesday


27.10.2022., Thursday


28.10.2022., Friday


29.10.2022., Saturday


03.11.2022., Thursday


06.11.2022., Sunday


11.11.2022., Friday


12.11.2022., Saturday


15.11.2022., Tuesday


17.11.2022., Thursday


02.12.2022., Friday


16.12.2022., Friday


31.12.2022., Saturday


31.03.2023., Friday


01.01.2025., Wednesday


All rights reserved Dekod d.o.o.

Cart