Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Duga Resa
  • Karlovac
  • Krapina
  • Plaški
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Velika Gorica
  • Vrbovsko
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Continuous events


28.08.2020., Friday


31.10.2020., Saturday


Mare

Croatia Rijeka Art-cinema   31.10.2020. at 20:00

Available seats: 140
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

FATIMA

Krapina festival hall   31.10.2020. at 20:00

Available seats: 309
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

CHRISTINE

Cinema Kinoteka, Zagreb   31.10.2020. at 20:00

Available seats: 157
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

GALEB

Kino Metropolis, MSU   31.10.2020. at 20:45

Available seats: 36
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Igra strave

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   31.10.2020. at 21:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

01.11.2020., Sunday


02.11.2020., Monday


FATIMA

Dvorana "Visia", Dubrovnik   02.11.2020. at 19:00

Available seats: 54
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

03.11.2020., Tuesday


MARE

Cinema Kinoteka, Zagreb   03.11.2020. at 18:00

Available seats: 157
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

BULLITT

Cinema Kinoteka, Zagreb   03.11.2020. at 20:00

Available seats: 157
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

GALEB

Kino Metropolis, MSU   03.11.2020. at 20:30

Available seats: 33
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

MARE

Dvorana "Visia", Dubrovnik   03.11.2020. at 21:00

Available seats: 54
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

04.11.2020., Wednesday


05.11.2020., Thursday


MARE

Kino Metropolis, MSU   05.11.2020. at 20:30

Available seats: 33
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

06.11.2020., Friday


Ava

KINO.hr Duga Resa   06.11.2020. at 19:30

Available seats: 226
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Flex

KunstTeatar   06.11.2020. at 20:00

Available seats: 12
Ticket price: 110/165 kn

Buy tickets

07.11.2020., Saturday


Pinokio

Croatia Rijeka Art-cinema   07.11.2020. at 16:30

Available seats: 159
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Lice

Dvorana POP UP Kino   07.11.2020. at 19:00

Available seats: 26
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

PLUĆA

Teatar Exit   07.11.2020. at 20:00

Available seats: 48
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

LE MANS

Cinema Kinoteka, Zagreb   07.11.2020. at 20:00

Available seats: 157
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

08.11.2020., Sunday


Lice

Dvorana POP UP Kino   08.11.2020. at 19:00

Available seats: 26
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

09.11.2020., Monday


10.11.2020., Tuesday


11.11.2020., Wednesday


12.11.2020., Thursday


BAMBI

Zagrebačko kazalište lutaka   12.11.2020. at 18:00

Available seats: 62
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Bizet: Carmen

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   12.11.2020. at 18:30

Ticket price: 70/100 kn
Sold out.

Undine

Croatia Rijeka Art-cinema   12.11.2020. at 19:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Pokajnik

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   12.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Prosidba

KMD - Velika scena   12.11.2020. at 20:00

Available seats: 110
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

13.11.2020., Friday


Otac

Croatia Rijeka Art-cinema   13.11.2020. at 19:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Tesla

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   13.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Prosidba

KMD - Velika scena   13.11.2020. at 20:00

Available seats: 114
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

Pokajnik

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   13.11.2020. at 21:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

14.11.2020., Saturday


PEPELJUGA

Zagrebačko kazalište lutaka   14.11.2020. at 11:00

Available seats: 61
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

PEPELJUGA

Zagrebačko kazalište lutaka   14.11.2020. at 18:00

Available seats: 65
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Pokajnik

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   14.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Tesla

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   14.11.2020. at 21:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

15.11.2020., Sunday


PEPELJUGA

Zagrebačko kazalište lutaka   15.11.2020. at 11:00

Available seats: 65
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Tesla

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   15.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

16.11.2020., Monday


Marat/Sade

Croatia Rijeka Art-cinema   16.11.2020. at 19:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Pokajnik

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   16.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

17.11.2020., Tuesday


19.11.2020., Thursday


20.11.2020., Friday


Jednom davno

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   20.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

21.11.2020., Saturday


Jednom davno

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   21.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Mare

Dvorana POP UP Kino   21.11.2020. at 19:00

Available seats: 26
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

22.11.2020., Sunday


Pinokio

Croatia Rijeka Art-cinema   22.11.2020. at 16:30

Available seats: 159
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Jednom davno

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   22.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Mare

Dvorana POP UP Kino   22.11.2020. at 19:00

Available seats: 26
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

23.11.2020., Monday


Sveta krv

Croatia Rijeka Art-cinema   23.11.2020. at 19:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

24.11.2020., Tuesday


Otac

Croatia Rijeka Art-cinema   24.11.2020. at 19:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

25.11.2020., Wednesday


26.11.2020., Thursday


Freaky,

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

27.11.2020., Friday


Freaky,

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   27.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

SVINJE

KMD - Velika scena   27.11.2020. at 20:00

Available seats: 88
Ticket price: 100 kn

Buy tickets

28.11.2020., Saturday


SVINJE

KMD - Velika scena   28.11.2020. at 20:00

Available seats: 100
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

Freaky

POU Zelina   28.11.2020. at 20:00

Available seats: 117
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Freaky,

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   28.11.2020. at 21:10

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

29.11.2020., Sunday


Freaky,

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   29.11.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

30.11.2020., Monday


01.12.2020., Tuesday


04.12.2020., Friday


SVINJE

KMD - Velika scena   04.12.2020. at 20:00

Available seats: 106
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

05.12.2020., Saturday


SVINJE

KMD - Velika scena   05.12.2020. at 20:00

Available seats: 106
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

06.12.2020., Sunday


08.12.2020., Tuesday


09.12.2020., Wednesday


10.12.2020., Thursday


11.12.2020., Friday


12.12.2020., Saturday


15.12.2020., Tuesday


16.12.2020., Wednesday


17.12.2020., Thursday


18.12.2020., Friday


19.12.2020., Saturday


20.12.2020., Sunday


31.12.2020., Thursday


19.01.2021., Tuesday


18.02.2021., Thursday


24.02.2021., Wednesday


16.03.2021., Tuesday


14.04.2021., Wednesday


15.04.2021., Thursday


12.05.2021., Wednesday


27.05.2021., Thursday


30.05.2021., Sunday


28.11.2021., Sunday


31.12.2021., Friday


Cart