Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Duga Resa
  • Karlovac
  • Krapina
  • Lič
  • Osijek
  • Plaški
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Veli Lošinj
  • Velika Gorica
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Continuous events


16.07.2021., Friday


24.07.2021., Saturday


24.09.2021., Friday


16.10.2021., Saturday


Trnoružica

Trešnja Theatre   16.10.2021. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

LJUBAV OKO SVIJETA

Cinema Kinoteka, Zagreb   16.10.2021. at 16:30

Online tickets are sold out.¸

Stardog i Turbocat

KINO.hr Duga Resa   16.10.2021. at 17:00

Available seats: 112*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Derbi komplet

Stadion HNK Rijeka   16.10.2021. at 17:05

Available seats: 2387
Ticket price: 110/130/190/245/290/360/455/470/570/1260 kn

Buy tickets

Supernova

Croatia Rijeka Art-cinema   16.10.2021. at 18:00

Available seats: 144
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Venom 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   16.10.2021. at 19:00

Available seats: 84
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Posljednji dvoboj

KINO.hr Duga Resa   16.10.2021. at 19:30

Available seats: 120*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Venom 2

KINO.hr Plaški   16.10.2021. at 19:30

Available seats: 88
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

MURINA

Kino Metropolis, MSU   16.10.2021. at 20:30

Available seats: 7
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

POSLJEDNJI DVOBOJ

Sloboda Cinema   16.10.2021. at 21:00

Available seats: 90*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

17.10.2021., Sunday


TRI PRAŠČIĆA

Kazalište lutaka Zadar   17.10.2021. at 09:30

Online tickets are sold out.¸

Trnoružica

Trešnja Theatre   17.10.2021. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

DNEVNIK PAULINE P.

GK "ŽAR PTICA"   17.10.2021. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

TRI PRAŠČIĆA

Kazalište lutaka Zadar   17.10.2021. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

POSLJEDNJI DVOBOJ

Sloboda Cinema   17.10.2021. at 18:00

Available seats: 90*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Supernova

Croatia Rijeka Art-cinema   17.10.2021. at 20:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

18.10.2021., Monday


MURINA

Cinema Kinoteka, Zagreb   18.10.2021. at 18:00

Available seats: 150
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

PLAVI CVIJET

Sloboda Cinema   18.10.2021. at 18:45

Available seats: 90*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Venom 2

KINO.hr Duga Resa   18.10.2021. at 19:00

Available seats: 114*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Venom 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   18.10.2021. at 19:00

Available seats: 103
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

POSLJEDNJI DVOBOJ

Sloboda Cinema   18.10.2021. at 20:30

Available seats: 90*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

19.10.2021., Tuesday


PINOCCHIO

Zagrebačko kazalište lutaka   19.10.2021. at 18:00

Available seats: 27
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

SUPERNOVA

Sloboda Cinema   19.10.2021. at 18:45

Available seats: 90*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Dom

Art-kino Croatia Rijeka   19.10.2021. at 20:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

20.10.2021., Wednesday


CRVENKAPICA

Zagrebačko kazalište lutaka   20.10.2021. at 18:00

Sold out.

PLAVI CVIJET

Sloboda Cinema   20.10.2021. at 18:45

Available seats: 90*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Curveball

Art-kino Croatia Rijeka   20.10.2021. at 20:00

Available seats: 156
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

POSLJEDNJI DVOBOJ

Sloboda Cinema   20.10.2021. at 20:30

Available seats: 90*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

21.10.2021., Thursday


Okus gladi

Croatia Rijeka Art-cinema   21.10.2021. at 17:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

22.10.2021., Friday


Okus gladi

Croatia Rijeka Art-cinema   22.10.2021. at 18:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

DINA 3D

Krapina festival hall   22.10.2021. at 21:00

Available seats: 376
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

23.10.2021., Saturday


Okus gladi

Croatia Rijeka Art-cinema   23.10.2021. at 18:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Flex

KunstTeatar   23.10.2021. at 20:00

Available seats: 1
Ticket price: 55 kn

Buy tickets

Krvopije

Art-kino Croatia Rijeka   23.10.2021. at 20:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

DINA 2D

Krapina festival hall   23.10.2021. at 21:00

Available seats: 381
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Dina

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   23.10.2021. at 21:30

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

24.10.2021., Sunday


Okus gladi

Croatia Rijeka Art-cinema   24.10.2021. at 18:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Dina

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   24.10.2021. at 19:00

Available seats: 107
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Flex

KunstTeatar   24.10.2021. at 20:00

Sold out.

Venom 2

Kino Veli Lošinj   24.10.2021. at 20:00

Available seats: 110
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

25.10.2021., Monday


Puccini: TOSCA

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   25.10.2021. at 19:00

Available seats: 506
Ticket price: 50/70/80/90/100/110/120/130 kn

Buy tickets

Gospoda Glembajevi

Centar za kulturu Trešnjevka   25.10.2021. at 21:30

Available seats: 48*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

26.10.2021., Tuesday


Šarlatan

Art-kino Croatia Rijeka   26.10.2021. at 20:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

27.10.2021., Wednesday


Okus gladi

Croatia Rijeka Art-cinema   27.10.2021. at 20:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

28.10.2021., Thursday


Modelar

Croatia Rijeka Art-cinema   28.10.2021. at 18:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

GRANICE

Kino Metropolis, MSU   28.10.2021. at 19:30

Available seats: 20
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

29.10.2021., Friday


Havel

Croatia Rijeka Art-cinema   29.10.2021. at 18:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Svinja

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   29.10.2021. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Halloween

KINO.hr Duga Resa   29.10.2021. at 19:30

Available seats: 120*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Halloween paket

KINO.hr Duga Resa   29.10.2021. at 19:30

Available seats: 120*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 35 kn

Buy tickets

PLUĆA

Teatar Exit   29.10.2021. at 20:00

Available seats: 51
Ticket price: 75 kn

Buy tickets

30.10.2021., Saturday


100% Vuk

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   30.10.2021. at 11:00

Available seats: 112
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

100% Vuk

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   30.10.2021. at 17:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Vampirko

Dvorana POP UP Kino   30.10.2021. at 17:00

Available seats: 26
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

MURINA

Kino Metropolis, MSU   30.10.2021. at 18:30

Available seats: 17
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Svinja

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   30.10.2021. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

SUMI JO

Large Hall   30.10.2021. at 19:30

Available seats: 761
Ticket price: 130/170/210 kn

Buy tickets

Halloween ubija

KINO.hr Duga Resa   30.10.2021. at 19:30

Available seats: 120*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

FEŠTA

Teatar Exit   30.10.2021. at 20:00

Available seats: 54
Ticket price: 75 kn

Buy tickets

31.10.2021., Sunday


100% Vuk

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   31.10.2021. at 11:00

Available seats: 112
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

100% Vuk

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   31.10.2021. at 17:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Vampirko

Dvorana POP UP Kino   31.10.2021. at 17:00

Available seats: 26
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Okus gladi

Croatia Rijeka Art-cinema   31.10.2021. at 20:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Alabama

Dom INA rafinerije nafte Sisak   31.10.2021. at 20:00

Available seats: 72
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

02.11.2021., Tuesday


03.11.2021., Wednesday


04.11.2021., Thursday


05.11.2021., Friday


06.11.2021., Saturday


07.11.2021., Sunday


08.11.2021., Monday


09.11.2021., Tuesday


10.11.2021., Wednesday


11.11.2021., Thursday


12.11.2021., Friday


13.11.2021., Saturday


14.11.2021., Sunday


My Son

Kino Veli Lošinj   14.11.2021. at 20:00

Available seats: 110
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

15.11.2021., Monday


16.11.2021., Tuesday


17.11.2021., Wednesday


19.11.2021., Friday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   19.11.2021. at 19:00

Available seats: 76
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

20.11.2021., Saturday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   20.11.2021. at 19:00

Available seats: 108
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

21.11.2021., Sunday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   21.11.2021. at 19:00

Available seats: 98
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

Julieta

Kino Veli Lošinj   21.11.2021. at 20:00

Available seats: 110
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

23.11.2021., Tuesday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   23.11.2021. at 10:00

Available seats: 98
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

24.11.2021., Wednesday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   24.11.2021. at 10:00

Available seats: 98
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

25.11.2021., Thursday


26.11.2021., Friday


27.11.2021., Saturday


28.11.2021., Sunday


30.11.2021., Tuesday


03.12.2021., Friday


04.12.2021., Saturday


05.12.2021., Sunday


07.12.2021., Tuesday


10.12.2021., Friday


11.12.2021., Saturday


Sing 2

Kino Veli Lošinj   11.12.2021. at 18:00

Available seats: 110
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

14.12.2021., Tuesday


30.12.2021., Thursday


31.12.2021., Friday


29.01.2022., Saturday


05.02.2022., Saturday


12.03.2022., Saturday


31.03.2022., Thursday


23.04.2022., Saturday


02.05.2022., Monday


10.05.2022., Tuesday


29.06.2022., Wednesday


06.11.2022., Sunday


All rights reserved Dekod d.o.o.

Cart