Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Karlovac
  • Krapina
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Sv. Ivan Zelina
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Continuous events


12.12.2019., Thursday


SUSJED

Studio Exit   12.12.2019. at 19:00

Available seats: 6
Ticket price: 80 kn

Buy tickets

13.12.2019., Friday


Grinch

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   13.12.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Vlast

Croatia Rijeka Art-cinema   13.12.2019. at 17:30

Available seats: 314
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

SUSJED

Studio Exit   13.12.2019. at 19:00

Available seats: 12
Ticket price: 80 kn

Buy tickets

Black Christmas

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   13.12.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Čajkovski: ORAŠAR

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   13.12.2019. at 19:30

Ticket price: 40/50/60/70/80/90/100/110 kn
Online tickets are sold out.¸

Menopauza

Kino SC, Zagreb   13.12.2019. at 20:00

Available seats: 90
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

14.12.2019., Saturday


ČAROBNI SVIJET

KUC TRAVNO, Scena Travno, Božidara Magovca 17   14.12.2019. at 11:00

Available seats: 261
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Grinch

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   14.12.2019. at 11:00

Available seats: 213
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Exupéry: MALI PRINC

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   14.12.2019. at 12:00

Ticket price: 20/35/40/50 kn
Online tickets are sold out.¸

Grinch

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   14.12.2019. at 17:00

Available seats: 198
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Variola vera

Croatia Rijeka Art-cinema   14.12.2019. at 18:00

Available seats: 313
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

GIUSEPPE VERDI:REQUIEM

KD V. Lisinskog   14.12.2019. at 19:30

Ticket price: 170/210/250 kn
Online tickets are sold out.¸

KAUBOJI

Teatar Exit   14.12.2019. at 20:00

Online tickets are sold out.¸

Tuga i slava

Croatia Rijeka Art-cinema   14.12.2019. at 20:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Selfie

Dvorana POP UP Kino   14.12.2019. at 20:00

Available seats: 60
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Black Christmas

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   14.12.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

15.12.2019., Sunday


Grinch

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   15.12.2019. at 11:00

Available seats: 230
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Grinch

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   15.12.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Tuga i slava

Croatia Rijeka Art-cinema   15.12.2019. at 20:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Selfie

Dvorana POP UP Kino   15.12.2019. at 20:00

Available seats: 60
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Black Christmas

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   15.12.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

16.12.2019., Monday


Grinch

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   16.12.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Vlast

Croatia Rijeka Art-cinema   16.12.2019. at 18:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

17.12.2019., Tuesday


Tuga i slava

Croatia Rijeka Art-cinema   17.12.2019. at 18:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

DVOJE

Teatar Exit   17.12.2019. at 20:00

Available seats: 46
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

Gogolj: Kabanica

Teatar na Trešnjevci, Zagreb   17.12.2019. at 20:00

Online tickets are sold out.¸

Vlast

Croatia Rijeka Art-cinema   17.12.2019. at 20:15

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

18.12.2019., Wednesday


Dohvati svemir

Zvjezdarnica Zagreb   18.12.2019. at 18:00

Online tickets are sold out.¸

Matrix

Croatia Rijeka Art-cinema   18.12.2019. at 19:00

Available seats: 106
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

DVOJE

Teatar Exit   18.12.2019. at 20:00

Available seats: 54
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

19.12.2019., Thursday


Vlast

Croatia Rijeka Art-cinema   19.12.2019. at 18:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

SUSJED

Studio Exit   19.12.2019. at 19:00

Available seats: 19
Ticket price: 80 kn

Buy tickets

Čajkovski: ORAŠAR

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   19.12.2019. at 19:30

Ticket price: 40/50/60/70/80/90/100/110 kn
Online tickets are sold out.¸

Last Christmas

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   19.12.2019. at 21:30

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

20.12.2019., Friday


SUSJED

Studio Exit   20.12.2019. at 19:00

Available seats: 20
Ticket price: 80 kn

Buy tickets

Menopauza

Kino SC, Zagreb   20.12.2019. at 20:00

Available seats: 244
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

Vlast

Croatia Rijeka Art-cinema   20.12.2019. at 20:30

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Last Christmas

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   20.12.2019. at 21:30

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

21.12.2019., Saturday


Last Christmas

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   21.12.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

BALON

Teatar Exit   21.12.2019. at 20:00

Available seats: 69
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

22.12.2019., Sunday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   22.12.2019. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

ORAŠAR

Trešnja Theatre   22.12.2019. at 17:00

Online tickets are sold out.¸

Vlast

Croatia Rijeka Art-cinema   22.12.2019. at 18:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Last Christmas

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   22.12.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Menopauza

Kino SC, Zagreb   22.12.2019. at 20:00

Available seats: 232
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

23.12.2019., Monday


Menopauza

Kino SC, Zagreb   23.12.2019. at 20:00

Available seats: 272
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

Sanjari

Croatia Rijeka Art-cinema   23.12.2019. at 20:00

Available seats: 314
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

24.12.2019., Tuesday


26.12.2019., Thursday


27.12.2019., Friday


Menopauza

Kino SC, Zagreb   27.12.2019. at 20:00

Available seats: 233
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

Ed Wood

Croatia Rijeka Art-cinema   27.12.2019. at 20:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

28.12.2019., Saturday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   28.12.2019. at 17:00

Available seats: 1
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

SUSJED

Studio Exit   28.12.2019. at 19:00

Available seats: 20
Ticket price: 80 kn

Buy tickets

One su bombe

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   28.12.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

29.12.2019., Sunday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   29.12.2019. at 11:00

Available seats: 1
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

One su bombe

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   29.12.2019. at 21:30

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

30.12.2019., Monday


Tuga i slava

Croatia Rijeka Art-cinema   30.12.2019. at 20:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

31.12.2019., Tuesday


02.01.2020., Thursday


CRVENKAPICA

Zagreb Puppet Theatre   02.01.2020. at 18:00

Available seats: 194
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

03.01.2020., Friday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   03.01.2020. at 18:00

Available seats: 129
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

04.01.2020., Saturday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   04.01.2020. at 17:00

Available seats: 130
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

05.01.2020., Sunday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   05.01.2020. at 11:00

Available seats: 214
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

07.01.2020., Tuesday


08.01.2020., Wednesday


PINOCCHIO

Zagreb Puppet Theatre   08.01.2020. at 18:00

Available seats: 208
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

09.01.2020., Thursday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   09.01.2020. at 18:00

Available seats: 291
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

10.01.2020., Friday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   10.01.2020. at 18:00

Available seats: 301
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

Batman

Croatia Rijeka Art-cinema   10.01.2020. at 20:00

Available seats: 268
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

11.01.2020., Saturday


CVILIDRETA

Zagreb Puppet Theatre   11.01.2020. at 11:00

Available seats: 206
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

ORAŠAR

Trešnja Theatre   11.01.2020. at 17:00

Available seats: 257
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

CVILIDRETA

Zagreb Puppet Theatre   11.01.2020. at 18:00

Available seats: 208
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

12.01.2020., Sunday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   12.01.2020. at 11:00

Available seats: 248
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

CVILIDRETA

Zagreb Puppet Theatre   12.01.2020. at 11:00

Available seats: 203
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

GULLIVER

GK "ŽAR PTICA"   12.01.2020. at 11:00

Available seats: 190
Ticket price: 35 kn

Buy tickets

14.01.2020., Tuesday


15.01.2020., Wednesday


16.01.2020., Thursday


17.01.2020., Friday


18.01.2020., Saturday


19.01.2020., Sunday


20.01.2020., Monday


21.01.2020., Tuesday


22.01.2020., Wednesday


23.01.2020., Thursday


24.01.2020., Friday


25.01.2020., Saturday


26.01.2020., Sunday


27.01.2020., Monday


28.01.2020., Tuesday


29.01.2020., Wednesday


30.01.2020., Thursday


31.01.2020., Friday


PC - 31.01.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   31.01.2020. at 19:30

Available seats: 605
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

01.02.2020., Saturday


02.02.2020., Sunday


HEIDI

GK "ŽAR PTICA"   02.02.2020. at 11:00

Available seats: 169
Ticket price: 35 kn

Buy tickets

03.02.2020., Monday


05.02.2020., Wednesday


07.02.2020., Friday


CC - 07.02.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   07.02.2020. at 19:30

Available seats: 92
Ticket price: 120/150/180 kn

Buy tickets

ŠETAČI PASA

Teatar na Trešnjevci, Zagreb   07.02.2020. at 20:00

Available seats: 107
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

09.02.2020., Sunday


11.02.2020., Tuesday


12.02.2020., Wednesday


14.02.2020., Friday


15.02.2020., Saturday


16.02.2020., Sunday


18.02.2020., Tuesday


19.02.2020., Wednesday


20.02.2020., Thursday


21.02.2020., Friday


CC - 21.02.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   21.02.2020. at 19:30

Available seats: 261
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

22.02.2020., Saturday


24.02.2020., Monday


25.02.2020., Tuesday


27.02.2020., Thursday


28.02.2020., Friday


PC - 28.02.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   28.02.2020. at 19:30

Available seats: 600
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

29.02.2020., Saturday


03.03.2020., Tuesday


04.03.2020., Wednesday


05.03.2020., Thursday


06.03.2020., Friday


09.03.2020., Monday


13.03.2020., Friday


PC - 13.03.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   13.03.2020. at 19:30

Available seats: 354
Ticket price: 120/150/180 kn

Buy tickets

14.03.2020., Saturday


17.03.2020., Tuesday


20.03.2020., Friday


CC - 20.03.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   20.03.2020. at 19:30

Available seats: 269
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

21.03.2020., Saturday


24.03.2020., Tuesday


25.03.2020., Wednesday


26.03.2020., Thursday


27.03.2020., Friday


PC - 27.03.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   27.03.2020. at 19:30

Available seats: 588
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

28.03.2020., Saturday


30.03.2020., Monday


31.03.2020., Tuesday


01.04.2020., Wednesday


03.04.2020., Friday


PC - 03.04.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   03.04.2020. at 19:30

Available seats: 611
Ticket price: 120/150/180 kn

Buy tickets

04.04.2020., Saturday


07.04.2020., Tuesday


Mary May

Koncertna dvorana braće Bersa   07.04.2020. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

08.04.2020., Wednesday


11.04.2020., Saturday


16.04.2020., Thursday


17.04.2020., Friday


CC - 17.04.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   17.04.2020. at 19:30

Available seats: 267
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

18.04.2020., Saturday


20.04.2020., Monday


21.04.2020., Tuesday


23.04.2020., Thursday


24.04.2020., Friday


PC - 24.04.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   24.04.2020. at 19:30

Available seats: 618
Ticket price: 120/150/180 kn

Buy tickets

25.04.2020., Saturday


28.04.2020., Tuesday


29.04.2020., Wednesday


06.05.2020., Wednesday


07.05.2020., Thursday


CC - 07.05.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   07.05.2020. at 19:30

Available seats: 269
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

08.05.2020., Friday


PC - 08.05.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   08.05.2020. at 19:30

Available seats: 626
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

09.05.2020., Saturday


12.05.2020., Tuesday


14.05.2020., Thursday


15.05.2020., Friday


16.05.2020., Saturday


IVO POGORELIĆ

KD V. Lisinskog   16.05.2020. at 19:30

Ticket price: 170/210/250 kn
Online tickets are sold out.¸

18.05.2020., Monday


19.05.2020., Tuesday


20.05.2020., Wednesday


21.05.2020., Thursday