Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Karlovac
  • Krapina
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Velika Gorica
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Continuous events


15.10.2019., Tuesday


BAMBI

Zagreb Puppet Theatre   15.10.2019. at 18:00

Available seats: 155
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

MOZART KUGLICE

Croatian Institute of Music, Zagreb   15.10.2019. at 20:00

Available seats: 55
Ticket price: 90/110/120/140/180 kn

Buy tickets

Glad

Croatia Rijeka Art-cinema   15.10.2019. at 20:00

Available seats: 210
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

16.10.2019., Wednesday


Blizanke

KMD - Velika scena   16.10.2019. at 11:00

Available seats: 20
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Joker

Croatia Rijeka Art-cinema   16.10.2019. at 18:00

Available seats: 310
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

OtpisaNE

KUC TRAVNO, Scena Travno, Božidara Magovca 17   16.10.2019. at 19:30

Available seats: 45
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

U NOVE SVJETOVE!

Croatian Institute of Music, Zagreb   16.10.2019. at 20:00

Available seats: 169
Ticket price: 70/90/100/120/150 kn

Buy tickets

NJUŠKE

Teatar Exit   16.10.2019. at 20:00

Available seats: 3
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

Bijela vrana

Croatia Rijeka Art-cinema   16.10.2019. at 20:15

Available seats: 311
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

17.10.2019., Thursday


Blizanke

KMD - Velika scena   17.10.2019. at 11:00

Available seats: 21
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

CRVENKAPICA

Zagreb Puppet Theatre   17.10.2019. at 18:00

Available seats: 125
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

18.10.2019., Friday


Blizanke

KMD - Velika scena   18.10.2019. at 14:00

Available seats: 97
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Suton

KMD - Velika scena   18.10.2019. at 20:00

Available seats: 107
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

19.10.2019., Saturday


Utoya

Dvorana POP UP Kino   19.10.2019. at 20:00

Available seats: 60
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Suton

KMD - Velika scena   19.10.2019. at 20:00

Available seats: 249
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

BLIZANAC 3D

Krapina festival hall   19.10.2019. at 21:00

Available seats: 371
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

20.10.2019., Sunday


Utoya

Dvorana POP UP Kino   20.10.2019. at 20:00

Available seats: 60
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

21.10.2019., Monday


Joker

Croatia Rijeka Art-cinema   21.10.2019. at 18:00

Available seats: 313
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Menopauza

Kino SC, Zagreb   21.10.2019. at 20:00

Available seats: 242
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

Bijela vrana

Croatia Rijeka Art-cinema   21.10.2019. at 20:15

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

22.10.2019., Tuesday


BUBAMARAC

Zagreb Puppet Theatre   22.10.2019. at 18:00

Available seats: 180
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

23.10.2019., Wednesday


24.10.2019., Thursday


Odbrojavanje

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   24.10.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Menopauza

Kino SC, Zagreb   24.10.2019. at 20:00

Available seats: 76
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

Gundermann

Croatia Rijeka Art-cinema   24.10.2019. at 20:00

Available seats: 314
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Rat struja

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   24.10.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

25.10.2019., Friday


Oray

Croatia Rijeka Art-cinema   25.10.2019. at 18:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Odbrojavanje

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   25.10.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

CC - 25.10.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   25.10.2019. at 19:30

Available seats: 206
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

Rat struja

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   25.10.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

26.10.2019., Saturday


Zlogonje

Dvorana POP UP Kino   26.10.2019. at 18:00

Available seats: 60
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Rat struja

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.10.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

SUSRET

Teatar Exit   26.10.2019. at 20:00

Available seats: 89
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

Adam i Eva

KMD - Velika scena   26.10.2019. at 20:00

Available seats: 219
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

Odbrojavanje

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.10.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

27.10.2019., Sunday


Joker

Croatia Rijeka Art-cinema   27.10.2019. at 18:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Zlogonje

Dvorana POP UP Kino   27.10.2019. at 18:00

Available seats: 60
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Rat struja

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   27.10.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Menopauza

Kino SC, Zagreb   27.10.2019. at 20:00

Available seats: 233
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

Adam i Eva

KMD - Velika scena   27.10.2019. at 20:00

Available seats: 223
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

Bijela vrana

Croatia Rijeka Art-cinema   27.10.2019. at 20:30

Available seats: 313
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Odbrojavanje

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   27.10.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

28.10.2019., Monday


Bijela vrana

Croatia Rijeka Art-cinema   28.10.2019. at 18:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Odbrojavanje

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   28.10.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Menopauza

Kino SC, Zagreb   28.10.2019. at 20:00

Available seats: 261
Ticket price: 100/125/150 kn

Buy tickets

POSLJEDICE

Kazalište teatar ITD   28.10.2019. at 20:00

Available seats: 30
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

Joker

Croatia Rijeka Art-cinema   28.10.2019. at 20:30

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

29.10.2019., Tuesday


PINOCCHIO

Zagreb Puppet Theatre   29.10.2019. at 18:00

Available seats: 195
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Joker

Croatia Rijeka Art-cinema   29.10.2019. at 18:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Bijela vrana

Croatia Rijeka Art-cinema   29.10.2019. at 20:30

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

30.10.2019., Wednesday


JA,TATA!

Teatar Exit   30.10.2019. at 20:00

Available seats: 47
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

31.10.2019., Thursday


Obitelj Addams

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   31.10.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Toman

Croatia Rijeka Art-cinema   31.10.2019. at 19:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Doktor Sleep

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   31.10.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

02.11.2019., Saturday


Obitelj Addams

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   02.11.2019. at 11:00

Available seats: 230
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Obitelj Addams

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   02.11.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Vodenjak

Croatia Rijeka Art-cinema   02.11.2019. at 21:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Doktor Sleep

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   02.11.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

03.11.2019., Sunday


HEIDI

GK "ŽAR PTICA"   03.11.2019. at 11:00

Available seats: 156
Ticket price: 35 kn

Buy tickets

Obitelj Addams

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   03.11.2019. at 11:00

Available seats: 230
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Obitelj Addams

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   03.11.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Dukla 61

Croatia Rijeka Art-cinema   03.11.2019. at 19:00

Available seats: 315
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Doktor Sleep

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   03.11.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

04.11.2019., Monday


Obitelj Addams

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   04.11.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

05.11.2019., Tuesday


LOLA ASTANOVA

KD V. Lisinskog   05.11.2019. at 20:00

Available seats: 875
Ticket price: 220/260/300/380 kn

Buy tickets

06.11.2019., Wednesday


NJUŠKE

Teatar Exit   06.11.2019. at 20:00

Available seats: 81
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

07.11.2019., Thursday


PC - 07.11.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   07.11.2019. at 19:30

Available seats: 686
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

08.11.2019., Friday


CC - 08.11.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   08.11.2019. at 19:30

Available seats: 295
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

09.11.2019., Saturday


Suton

KMD - Velika scena   09.11.2019. at 18:00

Available seats: 283
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

10.11.2019., Sunday


11.11.2019., Monday


12.11.2019., Tuesday


13.11.2019., Wednesday


14.11.2019., Thursday


15.11.2019., Friday


16.11.2019., Saturday


JEVGENIJ KISSIN

KD V. Lisinskog   16.11.2019. at 19:30

Ticket price: 170/210/250 kn
Online tickets are sold out.¸

17.11.2019., Sunday


18.11.2019., Monday


19.11.2019., Tuesday


KAUBOJI

Teatar Exit   19.11.2019. at 20:00

Available seats: 34
Ticket price: 110 kn

Buy tickets

20.11.2019., Wednesday


KAUBOJI

Teatar Exit   20.11.2019. at 20:00

Available seats: 10
Ticket price: 110 kn

Buy tickets

21.11.2019., Thursday


22.11.2019., Friday


CC - 22.11.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   22.11.2019. at 19:30

Available seats: 296
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

KAUBOJI

Teatar Exit   22.11.2019. at 20:00

Available seats: 79
Ticket price: 110 kn

Buy tickets

Ljubavnik

KMD - Scena Bursa   22.11.2019. at 20:00

Available seats: 63
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

23.11.2019., Saturday


Ljubavnik

KMD - Scena Bursa   23.11.2019. at 20:00

Available seats: 63
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

24.11.2019., Sunday


25.11.2019., Monday


26.11.2019., Tuesday


FRIZERAJ

Histrion House   26.11.2019. at 20:00

Available seats: 198
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

27.11.2019., Wednesday


28.11.2019., Thursday


29.11.2019., Friday


PC - 29.11.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   29.11.2019. at 19:30

Available seats: 671
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

30.11.2019., Saturday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   30.11.2019. at 17:00

Available seats: 167
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

01.12.2019., Sunday


ORAŠAR

Trešnja Theatre   01.12.2019. at 11:00

Available seats: 265
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

03.12.2019., Tuesday


05.12.2019., Thursday


BERSIJADA

Koncertna dvorana braće Bersa   05.12.2019. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

06.12.2019., Friday


TRIBUTE TO ABBA

Vatroslav Lisinski Concert Hall   06.12.2019. at 19:30

Available seats: 566
Ticket price: 120/170 kn

Buy tickets

07.12.2019., Saturday


08.12.2019., Sunday


11.12.2019., Wednesday


13.12.2019., Friday


14.12.2019., Saturday


15.12.2019., Sunday


P.I.ČAJKOVSKI:ORAŠAR

KD V. Lisinskog   15.12.2019. at 20:00

Ticket price: 180/210/240/270/300/350 kn
Online tickets are sold out.¸

16.12.2019., Monday


17.12.2019., Tuesday


18.12.2019., Wednesday


19.12.2019., Thursday


20.12.2019., Friday


21.12.2019., Saturday


22.12.2019., Sunday


23.12.2019., Monday


30.12.2019., Monday


31.12.2019., Tuesday


11.01.2020., Saturday


15.01.2020., Wednesday


24.01.2020., Friday


25.01.2020., Saturday


27.01.2020., Monday


31.01.2020., Friday


PC - 31.01.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   31.01.2020. at 19:30

Available seats: 687
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

01.02.2020., Saturday


03.02.2020., Monday


05.02.2020., Wednesday


07.02.2020., Friday


CC - 07.02.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   07.02.2020. at 19:30

Available seats: 171
Ticket price: 120/150/180 kn

Buy tickets

09.02.2020., Sunday


12.02.2020., Wednesday


14.02.2020., Friday


15.02.2020., Saturday


18.02.2020., Tuesday


21.02.2020., Friday


CC - 21.02.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   21.02.2020. at 19:30

Available seats: 305
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

22.02.2020., Saturday


28.02.2020., Friday


PC - 28.02.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   28.02.2020. at 19:30

Available seats: 688
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

29.02.2020., Saturday


03.03.2020., Tuesday


04.03.2020., Wednesday


06.03.2020., Friday


09.03.2020., Monday


13.03.2020., Friday


PC - 13.03.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   13.03.2020. at 19:30

Available seats: 434
Ticket price: 120/150/180 kn

Buy tickets

14.03.2020., Saturday


20.03.2020., Friday


CC - 20.03.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   20.03.2020. at 19:30

Available seats: 306
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

21.03.2020., Saturday


24.03.2020., Tuesday


27.03.2020., Friday


PC - 27.03.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   27.03.2020. at 19:30

Available seats: 666
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

28.03.2020., Saturday


30.03.2020., Monday


31.03.2020., Tuesday


01.04.2020., Wednesday


03.04.2020., Friday


PC - 03.04.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   03.04.2020. at 19:30

Available seats: 690
Ticket price: 120/150/180 kn

Buy tickets

04.04.2020., Saturday


07.04.2020., Tuesday


MARY MAY

Koncertna dvorana braće Bersa   07.04.2020. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

08.04.2020., Wednesday


11.04.2020., Saturday


17.04.2020., Friday


CC - 17.04.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   17.04.2020. at 19:30

Available seats: 306
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

18.04.2020., Saturday


20.04.2020., Monday


24.04.2020., Friday


PC - 24.04.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   24.04.2020. at 19:30

Available seats: 686
Ticket price: 120/150/180 kn

Buy tickets

25.04.2020., Saturday


28.04.2020., Tuesday


06.05.2020., Wednesday


07.05.2020., Thursday


CC - 07.05.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   07.05.2020. at 19:30

Available seats: 306
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

08.05.2020., Friday


PC - 08.05.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   08.05.2020. at 19:30

Available seats: 690
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

09.05.2020., Saturday


15.05.2020., Friday


16.05.2020., Saturday


18.05.2020., Monday


19.05.2020., Tuesday


BERSIJADA

University ceremonial hall   19.05.2020. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

20.05.2020., Wednesday


22.05.2020., Friday


PC - 22.05.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   22.05.2020. at 19:30

Available seats: 690
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

25.05.2020., Monday


29.05.2020., Friday


CC - 29.05.2020.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   29.05.2020. at 19:30

Available seats: 306
Ticket price: 100/130/160 kn

Buy tickets

03.06.2020., Wednesday


10.06.2020., Wednesday


29.10.2020., Thursday


Cart