Ulaznice.hr

City
  • Brežice
  • Dubrovnik
  • GRAZ
  • Karlovac
  • Korčula
  • Krapina
  • Osijek
  • Rijeka
  • Samobor
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Velika Gorica
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Continuous events


23.08.2019., Friday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   23.08.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

24.08.2019., Saturday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   24.08.2019. at 11:00

Available seats: 229
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   24.08.2019. at 17:00

Available seats: 227
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

GENERAL

Krapina festival hall   24.08.2019. at 21:00

Available seats: 341
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

KOŽA / SKIN

Ljetno Kino Slavica, Dubrovnik   24.08.2019. at 21:00

Available seats: 200
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

25.08.2019., Sunday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   25.08.2019. at 11:00

Available seats: 230
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   25.08.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

26.08.2019., Monday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.08.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

27.08.2019., Tuesday


28.08.2019., Wednesday


29.08.2019., Thursday


30.08.2019., Friday


Pad anđela

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   30.08.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

31.08.2019., Saturday


GENERAL

Krapina festival hall   31.08.2019. at 21:00

Available seats: 365
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Pad anđela

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   31.08.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

01.09.2019., Sunday


02.09.2019., Monday


Pad anđela

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   02.09.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

03.09.2019., Tuesday


04.09.2019., Wednesday


05.09.2019., Thursday


06.09.2019., Friday


07.09.2019., Saturday


08.09.2019., Sunday


10.09.2019., Tuesday


12.09.2019., Thursday


13.09.2019., Friday


Flex

KunstTeatar   13.09.2019. at 20:00

Available seats: 40
Ticket price: 55 kn

Buy tickets

14.09.2019., Saturday


BUBAMARAC

Zagreb Puppet Theatre   14.09.2019. at 11:00

Available seats: 192
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

BUBAMARAC

Zagreb Puppet Theatre   14.09.2019. at 18:00

Available seats: 212
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

15.09.2019., Sunday


BUBAMARAC

Zagreb Puppet Theatre   15.09.2019. at 11:00

Available seats: 212
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

HRABRICA

GK "ŽAR PTICA"   15.09.2019. at 11:00

Available seats: 166
Ticket price: 35 kn

Buy tickets

Alkestida

KMD - Velika scena   15.09.2019. at 21:00

Available seats: 283
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

16.09.2019., Monday


17.09.2019., Tuesday


18.09.2019., Wednesday


19.09.2019., Thursday


Alkestida

KMD - Velika scena   19.09.2019. at 21:00

Available seats: 283
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

20.09.2019., Friday


Alkestida

KMD - Velika scena   20.09.2019. at 21:00

Available seats: 283
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

21.09.2019., Saturday


Alkestida

KMD - Velika scena   21.09.2019. at 21:00

Available seats: 283
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

22.09.2019., Sunday


24.09.2019., Tuesday


Recital

Rector's Palace atrium   24.09.2019. at 21:00

Available seats: 184
Ticket price: 70/100 kn

Buy tickets

25.09.2019., Wednesday


26.09.2019., Thursday


CRVENKAPICA

Zagreb Puppet Theatre   26.09.2019. at 18:00

Available seats: 212
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

27.09.2019., Friday


PALČICA

Zagreb Puppet Theatre   27.09.2019. at 18:00

Available seats: 212
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

28.09.2019., Saturday


29.09.2019., Sunday


30.09.2019., Monday


01.10.2019., Tuesday


02.10.2019., Wednesday


04.10.2019., Friday


Stradun Classic

Rector's Palace atrium   04.10.2019. at 21:00

Available seats: 182
Ticket price: 100/150/200/250/300 kn

Buy tickets

05.10.2019., Saturday


06.10.2019., Sunday


Stradun Classic

Rector's Palace atrium   06.10.2019. at 21:00

Available seats: 178
Ticket price: 100/150/200/250 kn

Buy tickets

07.10.2019., Monday


Stradun Classic

Rector's Palace atrium   07.10.2019. at 21:00

Available seats: 182
Ticket price: 100/150/200/250 kn

Buy tickets

09.10.2019., Wednesday


Stradun Classic

Rector's Palace atrium   09.10.2019. at 21:00

Available seats: 182
Ticket price: 100/150/200/250 kn

Buy tickets

10.10.2019., Thursday


11.10.2019., Friday


Stradun Classic

Rector's Palace atrium   11.10.2019. at 21:00

Available seats: 180
Ticket price: 100/150/200/250/300 kn

Buy tickets

12.10.2019., Saturday


13.10.2019., Sunday


Recital

Sponza Palace   13.10.2019. at 20:30

Available seats: 106
Ticket price: 100/150/200/250 kn

Buy tickets

14.10.2019., Monday


Flex

KunstTeatar   14.10.2019. at 20:00

Available seats: 40
Ticket price: 55 kn

Buy tickets

15.10.2019., Tuesday


16.10.2019., Wednesday


17.10.2019., Thursday


18.10.2019., Friday


19.10.2019., Saturday


21.10.2019., Monday


22.10.2019., Tuesday


23.10.2019., Wednesday


24.10.2019., Thursday


25.10.2019., Friday


26.10.2019., Saturday


28.10.2019., Monday


29.10.2019., Tuesday


30.10.2019., Wednesday


31.10.2019., Thursday


05.11.2019., Tuesday


LOLA ASTANOVA

KD V. Lisinskog   05.11.2019. at 20:00

Available seats: 983
Ticket price: 220/260/300/380 kn

Buy tickets

06.11.2019., Wednesday


08.11.2019., Friday


09.11.2019., Saturday


10.11.2019., Sunday


14.11.2019., Thursday


15.11.2019., Friday


20.11.2019., Wednesday


23.11.2019., Saturday


29.11.2019., Friday


30.11.2019., Saturday


01.12.2019., Sunday


03.12.2019., Tuesday


06.12.2019., Friday


TRIBUTE TO ABBA

Vatroslav Lisinski Concert Hall   06.12.2019. at 19:30

Available seats: 882
Ticket price: 120/170 kn

Buy tickets

11.12.2019., Wednesday


13.12.2019., Friday


14.12.2019., Saturday


15.12.2019., Sunday


16.12.2019., Monday


18.12.2019., Wednesday


19.12.2019., Thursday


20.12.2019., Friday


21.12.2019., Saturday


22.12.2019., Sunday


30.12.2019., Monday


31.12.2019., Tuesday


05.01.2020., Sunday


09.01.2020., Thursday


11.01.2020., Saturday


13.01.2020., Monday


14.02.2020., Friday


06.03.2020., Friday


31.03.2020., Tuesday


15.05.2020., Friday


Cart