Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Duga Resa
  • Karlovac
  • Krapina
  • Plaški
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Velika Gorica
  • Vrbovsko
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Continuous events


28.08.2020., Friday


28.10.2020., Wednesday


Mare

Croatia Rijeka Art-cinema   28.10.2020. at 20:00

Available seats: 148
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

RONIN

Cinema Kinoteka, Zagreb   28.10.2020. at 20:00

Available seats: 157
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

MARE

Kino Metropolis, MSU   28.10.2020. at 20:15

Available seats: 36
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

29.10.2020., Thursday


PINOCCHIO

Zagrebačko kazalište lutaka   29.10.2020. at 18:00

Available seats: 48
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

MARE

Dvorana "Visia", Dubrovnik   29.10.2020. at 18:00

Available seats: 54
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Rocky

Croatia Rijeka Art-cinema   29.10.2020. at 20:00

Available seats: 80
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Igra strave

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   29.10.2020. at 21:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

30.10.2020., Friday


FATIMA

Dvorana "Visia", Dubrovnik   30.10.2020. at 18:00

Available seats: 54
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Igra strave

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   30.10.2020. at 19:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Mare

Croatia Rijeka Art-cinema   30.10.2020. at 20:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

GALEB

Kino Metropolis, MSU   30.10.2020. at 20:45

Available seats: 34
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

31.10.2020., Saturday


Pinokio

Croatia Rijeka Art-cinema   31.10.2020. at 17:00

Available seats: 159
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

TROLOVI

Krapina festival hall   31.10.2020. at 18:00

Available seats: 309
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Mare

Croatia Rijeka Art-cinema   31.10.2020. at 20:00

Available seats: 159
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

FATIMA

Krapina festival hall   31.10.2020. at 20:00

Available seats: 309
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

CHRISTINE

Cinema Kinoteka, Zagreb   31.10.2020. at 20:30

Available seats: 157
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

GALEB

Kino Metropolis, MSU   31.10.2020. at 20:45

Available seats: 36
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Igra strave

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   31.10.2020. at 21:00

Available seats: 112
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

01.11.2020., Sunday


02.11.2020., Monday


FATIMA

Dvorana "Visia", Dubrovnik   02.11.2020. at 19:00

Available seats: 54
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

03.11.2020., Tuesday


MARE

Dvorana "Visia", Dubrovnik   03.11.2020. at 21:00

Available seats: 54
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

04.11.2020., Wednesday


05.11.2020., Thursday


06.11.2020., Friday


Ava

KINO.hr Duga Resa   06.11.2020. at 19:30

Available seats: 226
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Flex

KunstTeatar   06.11.2020. at 20:00

Available seats: 12
Ticket price: 110/165 kn

Buy tickets

07.11.2020., Saturday


PLUĆA

Teatar Exit   07.11.2020. at 20:00

Available seats: 50
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

08.11.2020., Sunday


09.11.2020., Monday


10.11.2020., Tuesday


11.11.2020., Wednesday


12.11.2020., Thursday


BAMBI

Zagrebačko kazalište lutaka   12.11.2020. at 18:00

Available seats: 65
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Prosidba

KMD - Velika scena   12.11.2020. at 20:00

Available seats: 110
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

13.11.2020., Friday


Prosidba

KMD - Velika scena   13.11.2020. at 20:00

Available seats: 114
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

14.11.2020., Saturday


PEPELJUGA

Zagrebačko kazalište lutaka   14.11.2020. at 11:00

Available seats: 63
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

PEPELJUGA

Zagrebačko kazalište lutaka   14.11.2020. at 18:00

Available seats: 65
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

15.11.2020., Sunday


PEPELJUGA

Zagrebačko kazalište lutaka   15.11.2020. at 11:00

Available seats: 65
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

16.11.2020., Monday


17.11.2020., Tuesday


20.11.2020., Friday


21.11.2020., Saturday


22.11.2020., Sunday


23.11.2020., Monday


24.11.2020., Tuesday


25.11.2020., Wednesday


26.11.2020., Thursday


27.11.2020., Friday


SVINJE

KMD - Velika scena   27.11.2020. at 20:00

Available seats: 88
Ticket price: 100 kn

Buy tickets

28.11.2020., Saturday


SVINJE

KMD - Velika scena   28.11.2020. at 20:00

Available seats: 100
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

Freaky

POU Zelina   28.11.2020. at 20:00

Available seats: 117
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

29.11.2020., Sunday


01.12.2020., Tuesday


04.12.2020., Friday


SVINJE

KMD - Velika scena   04.12.2020. at 20:00

Available seats: 106
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

05.12.2020., Saturday


SVINJE

KMD - Velika scena   05.12.2020. at 20:00

Available seats: 106
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

06.12.2020., Sunday


11.12.2020., Friday


12.12.2020., Saturday


18.12.2020., Friday


19.12.2020., Saturday


20.12.2020., Sunday


31.12.2020., Thursday


19.01.2021., Tuesday


18.02.2021., Thursday


24.02.2021., Wednesday


16.03.2021., Tuesday


14.04.2021., Wednesday


15.04.2021., Thursday


12.05.2021., Wednesday


27.05.2021., Thursday


30.05.2021., Sunday


28.11.2021., Sunday


31.12.2021., Friday


Cart