Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Karlovac
  • Koprivnica
  • Krapina
  • Osijek
  • Pula
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

20.09.2019., Friday


22.09.2019., Sunday


24.09.2019., Tuesday


25.09.2019., Wednesday


27.09.2019., Friday


Mistero Buffo

Atrij Doma mladih, Koprivnica   27.09.2019. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

29.09.2019., Sunday


CRVENKAPICA

Kazalište lutaka Zadar   29.09.2019. at 11:00

Available seats: 98
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

30.09.2019., Monday


01.10.2019., Tuesday


02.10.2019., Wednesday


04.10.2019., Friday


JA,TATA!

Teatar Exit   04.10.2019. at 20:00

Available seats: 75
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

05.10.2019., Saturday


PLUĆA

Teatar Exit   05.10.2019. at 20:00

Available seats: 87
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

10.10.2019., Thursday


KAUBOJI

Teatar Exit   10.10.2019. at 20:00

Available seats: 69
Ticket price: 110 kn

Buy tickets

11.10.2019., Friday


DVOJE

Teatar Exit   11.10.2019. at 20:00

Available seats: 85
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

12.10.2019., Saturday


13.10.2019., Sunday


14.10.2019., Monday


Flex

KunstTeatar   14.10.2019. at 20:00

Available seats: 37
Ticket price: 55 kn

Buy tickets

15.10.2019., Tuesday


MOZART KUGLICE

Hrvatski glazbeni zavod, Zagreb   15.10.2019. at 20:00

Available seats: 302
Ticket price: 70/90/100/120/150 kn

Buy tickets

16.10.2019., Wednesday


U NOVE SVJETOVE!

Hrvatski glazbeni zavod, Zagreb   16.10.2019. at 20:00

Available seats: 301
Ticket price: 70/90/100/120/150 kn

Buy tickets

NJUŠKE

Teatar Exit   16.10.2019. at 20:00

Available seats: 87
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

17.10.2019., Thursday


18.10.2019., Friday


19.10.2019., Saturday


20.10.2019., Sunday


24.10.2019., Thursday


25.10.2019., Friday


KAUBOJI

Teatar Exit   25.10.2019. at 20:00

Available seats: 67
Ticket price: 110 kn

Buy tickets

26.10.2019., Saturday


SUSRET

Teatar Exit   26.10.2019. at 20:00

Available seats: 89
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

27.10.2019., Sunday


29.10.2019., Tuesday


30.10.2019., Wednesday


JA,TATA!

Teatar Exit   30.10.2019. at 20:00

Available seats: 87
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

06.11.2019., Wednesday


10.11.2019., Sunday


24.11.2019., Sunday


11.12.2019., Wednesday


12.02.2020., Wednesday


04.03.2020., Wednesday


01.04.2020., Wednesday


06.05.2020., Wednesday


03.06.2020., Wednesday


Cart