Ulaznice.hr

City
  • Brežice
  • Dubrovnik
  • GRAZ
  • Koprivnica
  • Korčula
  • Krapina
  • Rijeka
  • Samobor
  • Slovenska Bistrica
  • Soteska
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Velika Gorica
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

22.07.2019., Monday


KRALJ LAVOVA

Ljetno kino Jadran, Dubrovnik   22.07.2019. at 21:00

Available seats: 216
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Yesterday

Summer Art-cinema   22.07.2019. at 21:30

Available seats: 102
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

23.07.2019., Tuesday


Free Solo

Summer Art-cinema   23.07.2019. at 21:30

Available seats: 112
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

24.07.2019., Wednesday


25.07.2019., Thursday


26.07.2019., Friday


Kralj lavova

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.07.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

ALADIN 3D

Krapina festival hall   26.07.2019. at 19:00

Available seats: 371
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

MIDSOMMAR

Krapina festival hall   26.07.2019. at 21:00

Available seats: 369
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Yesterday

Summer Art-cinema   26.07.2019. at 21:30

Available seats: 118
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

27.07.2019., Saturday


Kralj lavova

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   27.07.2019. at 11:00

Available seats: 224
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Kralj lavova

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   27.07.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Koža

Dvorana POP UP Kino   27.07.2019. at 20:00

Available seats: 60
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

28.07.2019., Sunday


Kralj lavova

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   28.07.2019. at 11:00

Available seats: 230
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Kralj lavova

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   28.07.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Koža

Dvorana POP UP Kino   28.07.2019. at 20:00

Available seats: 60
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

29.07.2019., Monday


Kralj lavova

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   29.07.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

07.08.2019., Wednesday


10.08.2019., Saturday


17.08.2019., Saturday


23.08.2019., Friday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   23.08.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

24.08.2019., Saturday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   24.08.2019. at 11:00

Available seats: 230
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   24.08.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

GENERAL

Krapina festival hall   24.08.2019. at 21:00

Available seats: 371
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

25.08.2019., Sunday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   25.08.2019. at 11:00

Available seats: 230
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   25.08.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

26.08.2019., Monday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.08.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

30.08.2019., Friday


Pad anđela

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   30.08.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

31.08.2019., Saturday


GENERAL

Krapina festival hall   31.08.2019. at 21:00

Available seats: 371
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Pad anđela

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   31.08.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

01.09.2019., Sunday


02.09.2019., Monday


Pad anđela

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   02.09.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

05.01.2020., Sunday


Cart