Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Karlovac
  • Koprivnica
  • Krapina
  • Osijek
  • Pula
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

20.09.2019., Friday


Ad Astra

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   20.09.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Češljugar

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   20.09.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

21.09.2019., Saturday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   21.09.2019. at 11:00

Available seats: 230
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   21.09.2019. at 17:00

Available seats: 217
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Češljugar

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   21.09.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Polaroid

POU Zelina   21.09.2019. at 21:15

Available seats: 245
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Ad Astra

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   21.09.2019. at 21:30

Available seats: 228
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

22.09.2019., Sunday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   22.09.2019. at 11:00

Available seats: 183
Ticket price: 15 kn

Buy tickets

Kralj lavova

Croatia Rijeka Art-cinema   22.09.2019. at 16:00

Available seats: 315
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Češljugar

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   22.09.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

Ad Astra

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   22.09.2019. at 21:30

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

23.09.2019., Monday


Angry birds 2

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   23.09.2019. at 17:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

Ad Astra

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   23.09.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 20 kn

Buy tickets

24.09.2019., Tuesday


25.09.2019., Wednesday


26.09.2019., Thursday


Downton Abbey

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   26.09.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

27.09.2019., Friday


Downton Abbey

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   27.09.2019. at 19:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

28.09.2019., Saturday


RAMBO

Krapina festival hall   28.09.2019. at 21:00

Available seats: 371
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

Downton Abbey

Kino dvorana u Hrvatskom domu, Samobor   28.09.2019. at 21:00

Available seats: 230
Ticket price: 30 kn

Buy tickets

29.09.2019., Sunday


30.09.2019., Monday


02.10.2019., Wednesday


03.10.2019., Thursday


05.10.2019., Saturday


11.10.2019., Friday


12.10.2019., Saturday


19.10.2019., Saturday


26.10.2019., Saturday


09.11.2019., Saturday


23.11.2019., Saturday


07.12.2019., Saturday


11.01.2020., Saturday


01.02.2020., Saturday


29.02.2020., Saturday


14.03.2020., Saturday


11.04.2020., Saturday


09.05.2020., Saturday


Cart