Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Krapina
  • Osijek
  • Rijeka
  • Samobor
  • Sisak
  • Split
  • Zadar
  • Zagreb
  • Zaprešić
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

14.12.2018., Friday


PC 14.12.2018.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   14.12.2018. at 19:30

Available seats: 246
Ticket price: 70/120/140 kn

Buy tickets

15.12.2018., Saturday


16.12.2018., Sunday


17.12.2018., Monday


18.12.2018., Tuesday


19.12.2018., Wednesday


BOŽIĆ S MOZARTINAMA

KD V. Lisinskog   19.12.2018. at 18:00

Ticket price: 70 kn
Online tickets are sold out.

ZVONKO BOGDAN

KD V. Lisinskog   19.12.2018. at 19:30

Ticket price: 120/160/200 kn
Online tickets are sold out.

BOŽIĆ S MOZARTINAMA

KD V. Lisinskog   19.12.2018. at 20:00

Ticket price: 70 kn
Online tickets are sold out.

20.12.2018., Thursday


BOŽIĆ S MOZARTINAMA

KD V. Lisinskog   20.12.2018. at 20:00

Ticket price: 70 kn
Online tickets are sold out.

21.12.2018., Friday


22.12.2018., Saturday


26.12.2018., Wednesday


27.12.2018., Thursday


28.12.2018., Friday


29.12.2018., Saturday


30.12.2018., Sunday


11.01.2019., Friday


12.01.2019., Saturday


18.01.2019., Friday


19.01.2019., Saturday


21.01.2019., Monday


23.01.2019., Wednesday


24.01.2019., Thursday


28.01.2019., Monday


02.02.2019., Saturday


05.02.2019., Tuesday


06.02.2019., Wednesday


07.02.2019., Thursday


09.02.2019., Saturday


12.02.2019., Tuesday


Viva Cubismo!

Kazalište lutaka Zadar, Velika dvorana   12.02.2019. at 20:00

Available seats: 50
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

15.02.2019., Friday


16.02.2019., Saturday


18.02.2019., Monday


20.02.2019., Wednesday


23.02.2019., Saturday


26.02.2019., Tuesday


27.02.2019., Wednesday


Kraken

Koncertna dvorana braće Bersa   27.02.2019. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 40 kn

Buy tickets

28.02.2019., Thursday


01.03.2019., Friday


PC - 01.3.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   01.03.2019. at 19:30

Available seats: 564
Ticket price: 70/120/140 kn

Buy tickets

04.03.2019., Monday


06.03.2019., Wednesday


07.03.2019., Thursday


ZORAN PREDIN

KD V. Lisinskog   07.03.2019. at 20:00

Available seats: 1457
Ticket price: 120/150/180/210 kn

Buy tickets

08.03.2019., Friday


CC - 08.3.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   08.03.2019. at 19:30

Available seats: 318
Ticket price: 70/120/140 kn

Buy tickets

11.03.2019., Monday


12.03.2019., Tuesday


14.03.2019., Thursday


15.03.2019., Friday


MUSORGSKI ROCKS

Vatroslav Lisinski Concert Hall   15.03.2019. at 19:30

Available seats: 1109
Ticket price: 150/200 kn

Buy tickets

16.03.2019., Saturday


18.03.2019., Monday


20.03.2019., Wednesday


21.03.2019., Thursday


CC - 21.3.2019

Vatroslav Lisinski Concert Hall   21.03.2019. at 19:30

Available seats: 318
Ticket price: 80/120/150 kn

Buy tickets

22.03.2019., Friday


PC - 22.03.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   22.03.2019. at 19:30

Available seats: 537
Ticket price: 80/120/150 kn

Buy tickets

28.03.2019., Thursday


29.03.2019., Friday


CC - 29.3.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   29.03.2019. at 19:30

Available seats: 319
Ticket price: 70/120/140 kn

Buy tickets

30.03.2019., Saturday


03.04.2019., Wednesday


Heart

Koncertna dvorana braće Bersa   03.04.2019. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 50 kn

Buy tickets

05.04.2019., Friday


06.04.2019., Saturday


07.04.2019., Sunday


KONCERT : WARDRUNA

KD V. Lisinskog   07.04.2019. at 20:00

Ticket price: 170/200/230 kn
Online tickets are sold out.

08.04.2019., Monday


10.04.2019., Wednesday


11.04.2019., Thursday


12.04.2019., Friday


13.04.2019., Saturday


16.04.2019., Tuesday


18.04.2019., Thursday


24.04.2019., Wednesday


26.04.2019., Friday


PC - 26.4.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   26.04.2019. at 19:30

Available seats: 561
Ticket price: 70/120/140 kn

Buy tickets

02.05.2019., Thursday


03.05.2019., Friday


04.05.2019., Saturday


06.05.2019., Monday


08.05.2019., Wednesday


09.05.2019., Thursday


11.05.2019., Saturday


14.05.2019., Tuesday


17.05.2019., Friday


PC - 17.5.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   17.05.2019. at 19:30

Available seats: 574
Ticket price: 70/120/140 kn

Buy tickets

20.05.2019., Monday


22.05.2019., Wednesday


23.05.2019., Thursday


31.05.2019., Friday


CC-31.05.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   31.05.2019. at 19:30

Available seats: 328
Ticket price: 80/120/150 kn

Buy tickets

01.06.2019., Saturday


PC - 01.06.2019.

Vatroslav Lisinski Concert Hall   01.06.2019. at 19:30

Available seats: 574
Ticket price: 80/120/150 kn

Buy tickets

05.06.2019., Wednesday


06.06.2019., Thursday


10.06.2019., Monday


Enkabara

Koncertna dvorana braće Bersa   10.06.2019. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

Cart